所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Resistance | 5Ω |
| Diameter | 30 mm |
| Differential Angle | 35 ° |
| Length | 226.5mm |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Maximum Current | 12.5 A |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Wire Lead |
咨询QQ
热线电话