所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SIP |
| Input Type | DC |
| Output Device | Triac |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Current | 8 A |
| Maximum Output Voltage | 600 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.4 V |
| I/O Isolation Voltage | 4000 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 35 V |
| Package / Case | SIP-4 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | S |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Termination Style | Lead Termination |
| Supplier Package | SIP |
| Standard Package Name | SIP |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 4000 |
| Maximum Input Current | 50 |
| Packaging | Box |
| Maximum Output Current | 8 |
| Maximum Output Voltage | 600 |
| Maximum Operating Temperature | 100 |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Maximum Input Voltage | 1.4 |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 8A |
| Voltage - Load | 0 ~ 240 V |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Other Names | 425-2403-5 |
| Package/Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Depth | 5.5mm |
| Height | 19.6mm |
| Length | 18.5mm |
| Maximum Control Voltage | 1.4 V |
| Maximum Load Current | 8 A |
| Maximum Load Voltage | 600 V |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Input Current | 0.1 mA |
| Operating Temp Range | -25C to 100C |
| Package Type | SIP |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Input Voltage (Max) | 1.4 V |
| Output Voltage (Max) | 600 V |
| Input Current (Max) | 50 mA |
| Isolation Voltage | 4000 V |
| Output Current | 8000 mA |
| Rad Hardened | No |
| Input Voltage | 1.4 V |
| Operating Voltage Min | :80Vrms |
| Operating Voltage Max | :240Vrms |
| Contact Configuration | :(Not Applicable) |
| Switching Mode | :Zero Crossing |
| Relay Terminals | :Through Hole |
| Control Voltage Type | :DC |
| Load Current RMS Max | :8A |
| Load Voltage Range | :80V to 240V |
| Operating Voltage Range | :80Vrms to 240Vrms |
| RMS Load Voltage Max | :600V |
| Surge Current | :80A |
| Terminal Type | :Through Hole |
| Weight (kg) | 0.0063 |
| Tariff No. | 85365003 |
| Case | SIP4 |
| Operating current max | 8A |
| Multiplicity | 1 |
| Relay type | solid state |
| Gross weight | 6.94 g |
| Control current max | 50mA |
| Relay variant | 1-phase |
| Relay series | S202S02F |
| Collective package [pcs] | 200 |
| Switched voltage | max 600V AC |
| spg | 200 |
咨询QQ
热线电话