所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SIP |
| Input Type | DC |
| Output Device | Triac |
| Output Type | AC |
| Maximum Output Current | 8 A |
| Maximum Output Voltage | 600 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.4 V |
| I/O Isolation Voltage | 4000 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 35 V |
| Package / Case | SIP-4 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | S |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Termination Style | Lead Termination |
| Supplier Package | SIP |
| Standard Package Name | SIP |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 4000 |
| Maximum Input Current | 50 |
| Packaging | Box |
| Maximum Output Current | 8 |
| Maximum Output Voltage | 600 |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Maximum Input Voltage | 1.4 |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 8A |
| Voltage - Load | 0 ~ 240 V |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Other Names | 425-2405-5 |
| Package/Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 0.1 mA |
| Operating Temp Range | -20C to 80C |
| Package Type | SIP |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Input Voltage | 1.4 V |
| Output Voltage (Max) | 600 V |
| Isolation Voltage | 4000 V |
| Output Current | 8000 mA |
| Rad Hardened | No |
| Case | SIP4 |
| Operating current max | 8A |
| Multiplicity | 1 |
| Relay type | solid state |
| Switched voltage | max 600V AC |
| Gross weight | 8.75 g |
| Control current max | 8mA |
| Relay variant | 1-phase |
| Relay series | S202S12 |
| Collective package [pcs] | 25 |
| Schematic diagram | see |
| spg | 25 |
| 系列 | S202 |
| 继电器类型 | Relay |
| 电路 | SPST-NO (1 Form A) |
| 电压 - 输入 | 1.2VDC |
| 封装/外壳 | 4-SIP |
| 输出类型 | AC, Zero Cross |
| 负载电流 | 8A |
咨询QQ
热线电话