所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 35 V |
| Package / Case | SIP-4 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Type | PCB Mount |
| Series | S |
| Termination Style | Lead Termination |
| Life | Obsolete |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 8A |
| Voltage - Load | 0 ~ 240 V |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Output Type | AC |
| Packaging | Tube |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 50 |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Other Names | 425-2406-5 |
| Package/Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话