所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 3.05(Max) X 4.32(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 0.1 uF |
| Voltage | 50 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X7R |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Termination Style | Axial |
| Product Length | 4.32(Max) mm |
| Product Diameter | 3.05(Max) mm |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 0.1 uF |
| Voltage Rating | 50 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Temperature Coefficient / Code | X7R |
| Product | Conformally Coated MLCCs |
| Case Length | 0.17 in |
| Dimensions | 0.17 in L |
| Packaging | Ammo |
| Series | SA11 |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Tradename | SpinGuard |
| Product Length | 4.32(Max) |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Product Diameter | 3.05(Max) |
| Case Style | Dipped |
| Technology | Standard |
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Type | Axial Leads |
咨询QQ
热线电话