所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 3.05(Max) X 4.32(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 0.1 uF |
| Voltage | 50 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | X7R |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Termination Style | Axial |
| Product Length | 4.32(Max) mm |
| Product Diameter | 3.05(Max) mm |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Ammo |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Tradename | SpinGuard |
| Unit Pack | 2000 |
| MOQ | 2000 |
| Capacitance | 0.1µF |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) |
| Applications | General Purpose |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话