所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 4000 |
| MOQ | 4000 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 50.82V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | DO-15 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 31.55V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 30V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Standard Package | 4,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 500W |
| Type | Zener |
| Other Names | SA30T |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 10.5A |
| Package/Case | DO-204AC, DO-15, Axial |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 53.5 V |
| Product Category | TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors |
| Channels | 1 Channel |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Series | SA |
| Termination Style | Axial |
| Unit Weight | 0.014110 oz |
| Operating Voltage | 30 V |
| Breakdown Voltage | 33.3 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | DO-204AC |
| Peak Surge Current | 10.5 A |
| Maximum Operating Temperature | + 175 C |
| Peak Pulse Power Dissipation | 500 W |
| Dimensions | 3.6 mm Dia. x 3.6 (Max) mm W x 7.6 mm L |
| Diameter | 3.6 mm |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 175 C |
| Brand | Littelfuse |
| Mounting Style | Through Hole |
| Length | 7.6 mm |
| Working Voltage | 30 V |
| Pd - Power Dissipation | 500 W |
咨询QQ
热线电话