所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Tolerance (+ or -) | 30% |
| Shielding | Shielded |
| Packaging | Tape and Reel |
| Type | Power |
| Inductance | 22 uH |
| Test Frequency | 0.1 MHz |
| Military Standard | Not Required |
| Product Length (mm) | 10.5 mm |
| Product Depth (mm) | 10.3 mm |
| Product Height (mm) | 5.1 mm |
| Technology | Wirewound |
| DC Resistance | 0.061 ohm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话