所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Adhesion Strength | 2.2 N/10 mm |
| Adhesive Material | Rubber |
| Application | Cable Harnessing, Insulation |
| Backing Material | PVC |
| Colour | Blue |
| Elongation at Break | 225% |
| Flame Retardant | Yes |
| Length | 20m |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Tensile Strength | 30N/10 mm |
| Thickness | 0.177mm |
| Width | 19mm |
| 粘胶材料 | 橡胶 |
| 颜色 | 蓝色 |
| 扯断伸长率 | 225% |
| 最高工作温度 | +105°C |
| 厚度 | 0.177mm |
| 粘合强度 | 2.2 N/10 mm |
| 击穿电压 | 8750V |
| 宽度 | 19mm |
| 衬底材料 | PVC |
| 商品名 | SCOTCH 35 |
| 长度 | 20m |
| 拉伸强度 | 30N/cm |
咨询QQ
热线电话