所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Adhesion Strength | 2.2 N/10 mm |
| Adhesive Material | Rubber |
| Application | Cable Harnessing, Insulation |
| Backing Material | PVC |
| Colour | Green |
| Elongation at Break | 225% |
| Flame Retardant | Yes |
| Length | 20m |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Tensile Strength | 30N/10 mm |
| Thickness | 0.177mm |
| Width | 19mm |
咨询QQ
热线电话