所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Blade |
| Description/Function | 0.2 in drag knife soldering cartridge |
| Packaging | Blister Card |
| Tip Size | 0.02 in |
| Tip - Shape | Knife |
| Tip - Size | 0.2" W x 0.63" L (5mm x 16mm) |
| Tip - Type | Soldering |
| For Use With/Related Products | SP200-21, SP200-11 |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话