所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10CFPAK |
| Number of PWM Outputs | 1 |
| Output Current | 200 mA |
| Operating Supply Voltage | 30 V |
| Switching Frequency | 500 kHz |
| Maximum Duty Cycle | 100 % |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Rad Hard | Yes |
| Rise Time | 50 ns |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话