所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20CLLCC |
| Configuration | Array 7 |
| Type | NPN |
| Maximum Collector Emitter Voltage | 50 V |
| Peak DC Collector Current | 0.5 A |
| Minimum DC Current Gain | 1000@350mA@2V |
| Maximum Collector Emitter Saturation Voltage | 1.6@500uA@350mA|1.3@350uA@200mA|1.1@250uA@100mA V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | CLLCC |
| Standard Package Name | CLLCC |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Maximum Collector Emitter Saturation Voltage | 1.6@500uA@350mA|1.3@350uA@200mA|1... |
| Number of Elements per Chip | 7 |
| Maximum Continuous DC Collector Current | 0.5 |
| Screening Level | Military |
| Maximum Collector Emitter Voltage | 50 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | No Lead |
咨询QQ
热线电话