所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SO N |
| Number of PWM Outputs | 2 |
| Output Current | 400(Max) mA |
| Maximum Duty Cycle | 49(Typ) % |
| Switching Frequency | 400 kHz |
| Synchronous Pin | Yes |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Switching Frequency | 400 |
| Rise Time | 100 |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 16 |
| EU RoHS | Compliant |
| Output Current | 400(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Supplier Package | SO N |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Adjustable Output | No |
| On/Off Pin | Yes |
| Maximum Duty Cycle | 49(Typ) |
| Package Length | 10(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 16 |
| Package Height | 1.6(Max) |
| Fall Time | 50 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Control Method | Voltage Mode PWM Controller |
| Maximum Operating Supply Voltage | 35 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | SG2525AP013TR |
| T(A) min | -55°C |
| Unit Pack | 2500 |
| Standard Leadtime | 15 weeks |
| MOQ | 2500 |
| T(A) max | 150°C |
| I(out) | 0.5A |
| Automotive | NO |
| f(s) | 500000Hz |
| V(in) max | 35V |
| Type | SMPS |
| V(out) | 5.1V |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Number of Outputs | 2 |
| Duty Cycle | 49% |
| Flyback | No |
| Buck | No |
| Cuk | No |
| Boost | No |
| Isolated | No |
| PWM Type | Voltage Mode |
| Frequency - Max | 500kHz |
| Voltage - Supply | 8 V ~ 35 V |
| Inverting | No |
| Doubler | No |
| Divider | No |
| Other Names | 497-2039-2 |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 8 V to 35 V |
| Product | Voltage Controllers |
| Product Category | Switching Controllers |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Duty Cycle - Max | 49 % |
| Output Voltage | 5.1 V |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Package / Case | SO-16 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package Type | SO N |
| Switching Freq | 400 KHz |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rise Time | 100 ns |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Max) | 35 V |
| Fall Time | 50 ns |
咨询QQ
热线电话