所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32QFN EP |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Longitudinal Balanced | 40(Min) dB |
| Loop Current | 45 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.13 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Typical Supply Current | 25 mA |
| Standard Package | Trays |
| Longitudinal Balanced | 40(Min) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 5 |
| PCB | 32 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| On-Chip Ring Relay Driver | No |
| Typical Supply Current | 25 |
| Loop Current | 45 |
| On-Hook Transmission | Yes |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | QFN EP |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Length | 7 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.13 |
| Pin Count | 32 |
| Package Height | 0.65 |
| Polarity Reversal | No |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.47 |
| Lead Shape | No Lead |
| Function | Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 42-QFN (5x7) |
| Includes | * |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | * |
| Current - Supply | * |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Package / Case | 42-WFQFN Exposed Pad |
| Interface | GCI, PCM, SPI |
| Power (Watts) | * |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Loop Current Limit | 45 mA |
| On-hook Transmission | Yes |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Current | 25 mA |
| Package Type | QFN EP |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.13 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.47 V |
| DELETED | Compliant |
| 功能 | Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC |
| 电路数量 | 1 |
| 供应商器件封装 | 42-QFN (5x7) |
| 操作温度 | * |
| 电压 - 电源 | 3.3V |
| 接口 | GCI, PCM, SPI |
| 封装/外壳 | 42-WFQFN Exposed Pad |
| 功率 (W) | * |
| 电流 - 电源 | * |
咨询QQ
热线电话