所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Power Management IC Development Tools |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Power Management Modules |
| Tool Is For Evaluation Of | Si3402 |
| Input Voltage | 5 V |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Interface Type | Ethernet |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Bulk |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 1, Isolated |
| Main Purpose | Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet |
| Frequency - Switching | 350kHz |
| Regulator Topology | Flyback |
| Voltage - Output | 5V |
| Utilized IC / Part | Si3402 |
| Voltage - Input | 44 V ~ 57 V |
| Supplied Contents | Board, Software |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | Si3402 |
| Unit Weight | 0.001764 oz |
咨询QQ
热线电话