所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Reed Relays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Coil Voltage | 5 VDC |
| Maximum Switched Power | 100 W |
| Maximum Switched Current | 1 A |
| Coil Suppression Diode | Yes |
| Coil Resistance | 220 Ohms |
| Packaging | Tube |
| Series | SIL |
| Factory Pack Quantity | 20 |
| Switching Voltage | 1 kVDC |
| Coil Current | 22.8mA |
| Turn On Voltage (Max) | 2 VDC |
| Features | Diode |
| Coil Type | Non Latching |
| Turn Off Voltage (Min) | 0.4 VDC |
| Coil Power | 114 mW |
| Relay Type | Reed |
| Termination Style | PC Pin |
| Release Time | 0.1ms |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operate Time | 1ms |
| Contact Rating (Current) | 1A |
| Standard Package | 25 |
| Mounting Type | Through Hole |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话