所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10Metal Can |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 75@±15V Ohm |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Maximum Turn-Off Time | 130@±15V ns |
| Maximum Turn-On Time | 250@±15V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Single SPDT |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±10 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话