所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Phases | :Single |
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | :1.6kV |
| Forward Current If(AV) | :17A |
| Forward Voltage VF Max | :2.2V |
| Bridge Rectifier Case Style | :G10b |
| No. of Pins | :4 |
| Weight (kg) | 0.018 |
| Tariff No. | 85411000 |
| V(RRM) | 1600 V |
| I(D) | 17 A |
| 净重 | 0.0202 千克 |
| 原产国 | 巴西 |
咨询QQ
热线电话