所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm | :1.6kV |
| Gate Trigger Current Max, Igt | :150mA |
| Current It av | :50A |
| On State RMS Current IT(rms) | :78A |
| Peak Non Rep Surge Current Itsm 50Hz | :1.05kA |
| No. of Pins | :2 |
| Weight (kg) | 0.032 |
| Tariff No. | 85331000 |
咨询QQ
热线电话