所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shielding | Shielded |
| Voltage Rating | 150V |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Approvals | UL E42769 |
| Cable Type | Flat Twin Axial |
| Number of Conductors | 4 (2 Pair) |
| Conductor Strand | Solid |
| Ribbon Thickness | 0.034" (0.88mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyolefin (PO) |
| Length | 500' (152.44m) |
| Insulation Resistance | 1000 MOhms |
| Color | Silver |
| Pitch | 0.093" (2.37mm) Between Pairs |
| Standard Package | 1 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
咨询QQ
热线电话