所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| B0/50 | 3892K |
| Operating Temperature | -55°C ~ 220°C |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 10k |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Standard Package | 2,500 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Resistance Tolerance | 10% |
| Package/Case | DO-213AC |
| Diameter | 0.06 in |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Brand | US Sensor |
| Operating Temperature Range | + 25 C to + 220 C |
| B Parameter | 3892 K |
| Resistance | 10 kOhms |
| Temperature Coefficient | - 4.4 % / C |
| Length | 0.135 in |
| Series | SM |
| Tolerance | 10 % |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话