所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Clamping Voltage | 24 V |
| Leakage Current (Max) | 0.02 uA |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -55C to 150C |
| Package Type | SOIC |
| Packaging | Tube |
| Pin Count | 16 |
| Polarity | Uni-Directional |
| Number of Elements | 8 |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Peak Pulse Power Dissipation | 500 W |
| Reverse Breakdown Voltage | 6 V |
| Peak Pulse Current | 42 A |
| Reverse Stand-off Voltage | 5 V |
| Test Current (It) | 1 mA |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Operating Temperature Max Deg. C | 150C |
| Operating Temperature Min Deg. C | -55C |
| Package / Case | SOIC |
| Product Length (mm) | 10 mm |
| Product Depth (mm) | 4 mm |
| Product Height (mm) | 1.5 mm |
| Capacitance Value | 15pF |
| Suppressor Type | TVS |
| Configuration | Octal |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Leakage Current | 20uA |
| Working Voltage | 5V |
咨询QQ
热线电话