所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency | 1100 MHz |
| Power Dissipation | 0.016 W |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Package Type | SMD |
| Pin Count | 4 |
| Supply Current | 16@5V mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Max) | 10 V |
| Manufacturer's Type | Cascadable Amplifier |
| Packaging | Bulk |
| Brand | MACOM |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话