所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TVS |
| Pin Count | 2 |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 38.9 V |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| ESD Protection Voltage | ±30@Air Gap/±30@Contact Disc kV |
| Maximum Working Voltage | 24 V |
| Maximum Leakage Current | 1 uA |
| Capacitance Value | 240(Typ) pF |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | ESD Suppressors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Channels | 1 Channel |
| Breakdown Voltage | 26.7 V |
| Capacitance | 240 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | DO-219AB |
| Operating Temperature Range | + 150 C |
| Clamping Voltage | 38.9 V |
| Operating Voltage | 24 V |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 50000 |
| Series | SFMxxA |
咨询QQ
热线电话