所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10µA @ 1V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 5.1V |
| Impedance (Max) (Zzt) | 7 Ohm |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 150°C |
| Power - Max | 1W |
| Standard Package | 1,800 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Tolerance | ±5% |
咨询QQ
热线电话