所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Factory Pack Quantity | 7500 |
| Product Category | Zener Diodes |
| Zener Voltage | 13 V |
| Maximum Zener Impedance | 10 Ohms |
| Maximum Reverse Leakage Current | 5 uA |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Voltage Tolerance | 5 % |
| Packaging | Reel |
| Power Dissipation | 1 W |
| Minimum Operating Temperature | - 65 C |
| Package / Case | SMA |
| Configuration | Single |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | No RoHS Version Available |
| Ir - Reverse Current | 5 uA |
| Brand | Vishay Semiconductors |
| Zz - Zener Impedance | 10 Ohms |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Height | 2.1 mm |
| Width | 2.79 mm |
| Length | 4.5 mm |
| Pd - Power Dissipation | 1 W |
| Test Current | 19 mA |
| Vz - Zener Voltage | 13 V |
咨询QQ
热线电话