所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 7500 |
| MOQ | 7500 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5µA @ 27.4V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 36V |
| Impedance (Max) (Zzt) | 50 Ohm |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | 150°C |
| Power - Max | 1W |
| Standard Package | 7,500 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Tolerance | ±5% |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话