所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Tunnel |
| Maximum Temperature | + 357 C |
| Description/Function | SMTC soldering tunnel tip cartridge, 600 Series .375 in, SOIC-20 |
| Tip Size | 0.375 in |
| Tip - Shape | Tunnel |
| Tip - Size | SOIC-20, 0.375" W x 0.52" H (9.53mm x 13.21mm) |
| Tip - Type | Rework, SMT |
| For Use With/Related Products | MX-RM3E |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| ForUseWith | MXsystems |
| TipSize | 13.2mmLx9.5mmWx3.2mmD |
咨询QQ
热线电话