所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Tunnel |
| Description/Function | SMTC soldering tunnel tip cartridge, 600 series .73 in, TSOP-56 |
| Tip Size | 0.73 in |
| Tip - Shape | Tunnel |
| Tip - Size | TSOP-56, 0.73" W x 0.556" H (18.54mm x 14.12mm) |
| Tip - Type | Rework, SMT |
| For Use With/Related Products | MX-RM3E |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | SMTC0162 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话