所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Quad |
| Description/Function | SMTC soldering quad tip cartridge, 700 series .37 in, PL CC-28 |
| Tip Size | 0.37 in |
| Tip - Shape | Quad |
| Tip - Size | PLCC-28, 0.37" W x 0.57" H (9.4mm x 14.48mm) |
| Tip - Type | Rework, SMT |
| For Use With/Related Products | MX-RM3E |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | SMTC1103 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话