所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Tunnel |
| Description/Function | SMTC soldering tunnel tip cartridge, 700 series .32 in, SO-8 |
| Tip Size | 0.32 in |
| Tip - Shape | Tunnel |
| Tip - Size | SO-8, 0.32" W x 0.75" H (8.13mm x 19.05mm) |
| Tip - Type | Rework, SMT |
| For Use With/Related Products | MX-RM3E |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | SMTC1107 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话