所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | TTL to ECL |
| Propagation Delay Time | 1.7 ns |
| Supply Voltage - Max | - 5.46 V, + 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | - 4.94 V, + 4.5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-24 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | Obsolete |
| Number of Bits | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 2,000 |
| Logic Function | Translator |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | ECL |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C |
| Number of Channels | 8 |
| Input Type | TTL |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Propagation Delay (Max) | 3.3ns |
| Package/Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话