所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SSOP |
| Data Transmission Topology | Multidrop|Multipoint |
| Interface Standards | EIA/TIA-422|EIA/TIA-485|ISO-8482|X3.277 |
| Data Rate | 30 Mbps |
| Function | Line Transceiver |
| Number of Transceivers | 1 |
| Number of Transmitters | 3 |
| Transmitter Signal Type | Differential |
| Transmitter Communication Type | RS-422|RS-485 |
| Driving Mode | 3-State |
| Typical Single Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | SCSI Interface IC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Current | 20 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SSOP-20 |
| Packaging | Tube |
| Series | SN65LBC171 |
| Factory Pack Quantity | 70 |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Receiver Hysteresis | 40mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.005527 oz |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SSOP |
| Pin Count | 20 |
| Number of Receivers | 3 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Power Supply Requirement | Single |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Receiver Signal Type | Differential |
咨询QQ
热线电话