所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | SCSI Interface IC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supply Current | 20 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SSOP-20 |
| Packaging | Reel |
| Data Rate | 30 Mbps |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Life | Obsolete |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 2,000 |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Receiver Hysteresis | 40mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Type | Transceiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Status | OBSOLETE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SSOP (DB) | 20 |
| Device Marking | |
| Package QTY | Carrier | |
| Rating | Catalog |
| Functional Diagram | |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| ICC | 20 |
| No of TX | 3 |
| Fail Safe | Open |
| Package Group | SOIC SSOP |
| Isolated | No |
| Supply Voltage(s) | 5 |
| Number of Nodes | 32 |
| ESD | 12 |
| Datasheet | SLLS460A |
| Signaling Rate | |
| HiRel | |
| No of RX | 3 |
咨询QQ
热线电话