所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC |
| Data Transmission Topology | Multidrop|Multipoint |
| Interface Standards | EIA/TIA-422|EIA/TIA-485|ISO-8482|X3.277 |
| Data Rate | 30 Mbps |
| Function | Line Transceiver |
| Number of Transceivers | 1 |
| Number of Transmitters | 3 |
| Transmitter Signal Type | Differential |
| Transmitter Communication Type | RS-422|RS-485 |
| Driving Mode | 3-State |
| Typical Single Supply Voltage | 5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Single Supply Voltage | 5 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 7.6(Max) |
| PCB | 20 |
| Screening Level | Commercial |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Supply Current | 20 |
| Power Supply Type | Single |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| Receiver Signal Type | Differential |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.25 |
| Number of Receivers | 3 |
| Package Length | 13(Max) |
| Pin Count | 20 |
| Minimum Single Supply Voltage | 4.75 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Packaging | Tube |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 40mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Type | Transceiver |
| Other Names | 296-9705-5 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | SCSI Interface IC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Power Dissipation | 1480 mW |
| Series | SN65LBC171 |
| Resistance | 12 kOhms |
| Number of Drivers | 3 |
| Unit Weight | 0.017662 oz |
| Shutdown | Yes |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 14 mA |
| Propagation Delay Time ns | 7 ns |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SOIC (DW) | 20 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 25 | TUBE |
| Rating | Catalog |
| Functional Diagram | |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| ICC | 20 |
| No of TX | 3 |
| Fail Safe | Open |
| Package Group | SOIC SSOP |
| Isolated | No |
| Supply Voltage(s) | 5 |
| Number of Nodes | 32 |
| ESD | 12 |
| Datasheet | SLLS460A |
| Signaling Rate | |
| HiRel | |
| No of RX | 3 |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Product | SCSI |
| Brand | Texas Instruments |
| Length | 12.8 mm |
| Interface Type | EIA/TIA-422. EIA/TIA-485. ISO-8482. X3.277 |
| Height | 2.35 mm |
| Pd - Power Dissipation | 1480 mW |
咨询QQ
热线电话