所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Transmission Data Rate | 400 Mbps |
| Maximum Propagation Delay Time | 9 ns |
| Differential Input Low Threshold Voltage | 0.05 V |
| Differential Input High Threshold Voltage | -0.05 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Package Width | 4(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Differential Input Low Threshold Voltage | 0.05 |
| Differential Input High Threshold Voltage | -0.05 |
| PCB | 8 |
| Maximum Power Dissipation | 950 |
| Function | Receiver |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Transmission Data Rate | 400 |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Number of Receivers | 4 |
| Input Signal Type | CMOS|ECL|LVCMOS|LVDS|LVECL|LVPECL... |
| Package Length | 5(Max) |
| Pin Count | 8 |
| Maximum Propagation Delay Time | 9 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Number of Drivers | 4 |
| Packaging | Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Protocol | LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 50mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Data Rate | 400Mbps |
| Type | Receiver |
| Other Names | 296-9751-5 |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Product Category | LVDS Interface IC |
| Supply Current | 12 mA |
| Maximum Power Dissipation | 950 mW |
| Series | SN65LVDT34 |
| Unit Weight | 0.002822 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Factory Pack Quantity | 75 |
| Propagation Delay Time | 9 ns |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Dissipation | 950 W |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOIC |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Number of Elements | 4 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Diff. Input Low Threshold Volt | 0.05 mV |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Output Type | Receiver |
| Device Type | :Differential Receiver |
| IC Interface Type | :LVDS |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Driver Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :8 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| No. of Receivers | :2 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Output Current Max | :10µA |
| Propagation Delay | :4ns |
| Supply Voltage Range | :3V to 3.6V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 85423990 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SOIC (D) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 75 | TUBE |
| Functional Diagram | |
| Output Signal | LVTTL |
| No of Tx | |
| HiRel | |
| Input Signal | CMOS ECL LVCMOS LVDS LVECL LVPECL PECL |
| No of Rx | 2 |
| Package Group | SOIC |
| Signaling Rate | 400 |
| Reference Design | |
| ICC | 12 |
| Datasheet | SLLS490B |
| Rating | Catalog |
| TI Design | |
| ESD HBM | 15 |
咨询QQ
热线电话