所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Transmission Data Rate | 400 Mbps |
| Maximum Propagation Delay Time | 9 ns |
| Differential Input Low Threshold Voltage | 0.05 V |
| Differential Input High Threshold Voltage | -0.05 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Protocol | LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 50mV |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Data Rate | 400Mbps |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Receiver |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 4.9 x 3.91 x 1.58mm |
| Height | 1.58mm |
| Input Type | CMOS, ECL, LVCMOS, LVDS, LVECL, LVPECL, PECL |
| Length | 4.9mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Drivers | 4 |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| Output Type | Receiver |
| Package Type | SOIC |
| Pin Count | 8 |
| Width | 3.91mm |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Product Category | LVDS Interface IC |
| Maximum Power Dissipation | 950 mW |
| Series | SN65LVDT34 |
| Unit Weight | 0.002822 oz |
| Number of Receivers | 4 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Factory Pack Quantity | 75 |
| Propagation Delay Time | 9 ns |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Supply Current | 12 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Dissipation | 950 W |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Number of Elements | 4 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Diff. Input Low Threshold Volt | 0.05 mV |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SOIC (D) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 75 | TUBE |
| Functional Diagram | |
| Output Signal | LVTTL |
| No of Tx | |
| HiRel | |
| Input Signal | CMOS ECL LVCMOS LVDS LVECL LVPECL PECL |
| No of Rx | 2 |
| Package Group | SOIC |
| Signaling Rate | 400 |
| Reference Design | |
| Function | Receiver |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| ICC | 12 |
| Datasheet | SLLS490B |
| Rating | Catalog |
| TI Design | |
| ESD HBM | 15 |
咨询QQ
热线电话