所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Load Capacitance | 45 |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 14 |
| Screening Level | Commercial |
| Type | Voltage Controlled Oscillator (VCO) |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Tuning Voltage | 0 to 5 |
| Maximum Symmetry | 50 |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Output Level | Squarewave |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 |
| Pin Count | 14 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Packaging | Tube |
| Output Frequency | 1.1 to 25 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 20mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 50 |
| Frequency | 20MHz |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Product Category | VCO Oscillators |
| Load Capacitance | 45 pF |
| Series | SN74LS628 |
| Unit Weight | 0.004586 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Duty Cycle - Max | 50 % |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SOIC-14 |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Programmable | No |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
| Operating Temperature Max Deg. C | 70C |
| Operating Temperature Min Deg. C | 0C |
| Product Length (mm) | 8.65 mm |
| Product Depth (mm) | 3.91 mm |
| Product Height (mm) | 1.58 mm |
| Symmetry Max | 50 % |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 |
咨询QQ
热线电话