所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14SOP |
| Output Frequency | 1.1 to 25 MHz |
| Output Level | Squarewave |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Type | Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO) |
| Tuning Voltage | 0 to 5 V |
| Load Capacitance | 45 pF |
| Standard Package | Tape & Reel |
| メーカ | Texas Instruments |
| 製品カテゴリ | VCOオシレーター |
| RoHS | RoHS 認証 |
| パッケージ/ケース | SOP-14 |
| 周波数 | 1.1 MHz to 25 MHz |
| 負荷容量 | 45 pF |
| パッケージ化 | Reel |
| 供給電圧 | 5 V |
| 最低動作温度 | 0 C |
| 最高動作温度 | + 70 C |
| 取り付け様式 | SMD/SMT |
| シリーズ | SN74LS628 |
| 工場パックの数量 | 2000 |
| 供給電圧 - 最大 | 5.25 V |
| 供給電圧 - 最小 | 4.75 V |
| Load Capacitance | 45 |
| Package Width | 5.6(Max) |
| PCB | 14 |
| Screening Level | Commercial |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Tuning Voltage | 0 to 5 |
| Maximum Symmetry | 50 |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | SOP |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Length | 10.5(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 |
| Pin Count | 14 |
| Package Height | 1.85(Max) |
| Packaging | Tape and Reel |
| Output Frequency | 1.1 to 25 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 20mA |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Frequency | 20MHz |
| Package/Case | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | VCO Oscillators |
| Series | SN74LS628 |
| Unit Weight | 0.007408 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Duty Cycle - Max | 50 % |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SOP-14 |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
咨询QQ
热线电话