所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | DIP |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Power Rating | 1.28 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Resistance Value | 51 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Bulk |
| Resistance Value | 51 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.16 |
| Product Depth | 7.62 |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Gull Wing |
| Product Length | 11.18 |
| Product Height | 2.16 |
| Packaging | Tube |
| Power Rating | 1.28 |
| Tolerance | 2% |
| Mounting | Surface Mount |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 1.27 |
| Package/Case | DIP |
| Resistor Values | 51 Ohms |
| Factory Pack Quantity | 52 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Lead Spacing | 1.27 mm |
| Circuit Type | Isolated |
| Case Length | 11.18 mm |
| Power per Element | 0.16 W |
| Number of Pins | 16 |
| Case Height | 1.14 mm |
| Series | SOMC |
| Case Width | 7.62 mm |
| Product Type | Networks |
| Part # Aliases | SOMC1603510G |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话