所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | DIP |
| Number of Resistors | 8 |
| Number of Terminals | 16 |
| Power Rating | 1.28 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | ISOL |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Resistance Value | 51 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Resistor Values | 51 Ohms |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Lead Spacing | 1.27 mm |
| Circuit Type | Isolated |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Case Length | 11.18 mm |
| Power per Element | 0.16 W |
| Number of Pins | 16 |
| Case Height | 1.14 mm |
| Series | SOMC |
| Case Width | 7.62 mm |
| Product Type | Networks |
| Tolerance | 2 % |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话