所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Bipolar Latch |
| Operating Supply Voltage | 5 V, 9 V, 12 V |
| Supply Current | 10 mA |
| Maximum Output Current | 20 mA |
| Operating Point Min/Max | 5 G to 110 G |
| Release Point Min/Max (Brp) | - 110 G to - 10 G |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | TO-92 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Bag |
| Typical Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18|24 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 50(Min) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 3 |
| Mounting | Through Hole |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | -85 |
| Maximum Output Current | 20 |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 85 |
| Package Width | 1.6 |
| PCB | 3 |
| Package Length | 4.1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 30 |
| Magnetic Type | Bipolar Latch |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.8 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Subcategory | Hall Effect Sensor |
| Lead Time | 84 Days |
| Supplier Device Package | 3-SMD |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 3.8 V ~ 30 V |
| Sensing Range | 85G Trip, -85G Release |
| Standard Package | 10 |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Package/Case | 3-SMD, Gull Wing |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话