所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Latching Hall-Effect Digital Position Sensor |
| Operating Supply Voltage | 5 V, 9 V, 12 V |
| Supply Current | 7.5 mA |
| Maximum Output Current | 20 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Subcategory | Hall Effect Sensor |
| Lead Time | 84 Days |
| Supplier Device Package | 3-SMD |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Supply | 10mA |
| Voltage - Supply | 3.8 V ~ 30 V |
| Sensing Range | 85G Trip, -85G Release |
| Standard Package | 1,000 |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Package/Case | 3-SMD, Gull Wing |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话