所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Unipolar |
| Operating Supply Voltage | 5 V, 9 V, 12 V |
| Supply Current | 8.7 mA |
| Maximum Output Current | 20 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOT-89 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Supply Voltage - Max | 30 VDC |
| Supply Voltage - Min | 3.8 VDC |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Matchcode | SS549AT |
| Mounting | SMD |
| Package | SOT89 |
| Unit Pack | 1000 |
| Standard Leadtime | 16 weeks |
| MOQ | 1000 |
| Boff(min) | 23.5mT |
| Top(max) | 150°C |
| Icc | 10mA |
| Boff(max) | 31.5mT |
| Bon(min) | 31mT |
| Automotive | NO |
| Bon(max) | 39mT |
| Configuration | 3-Wire |
| Hall elements | 1 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Subcategory | Hall Effect Sensor |
| Lead Time | 56 Days |
| Supplier Device Package | SOT-89B |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Supply | 8.7mA |
| Voltage - Supply | 3.8 V ~ 30 V |
| Sensing Range | 390G Trip, 235G Release |
| Standard Package | 1,000 |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Package/Case | TO-243AA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 480-3614-1 |
咨询QQ
热线电话