所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Beveled |
| Maximum Temperature | + 413 C |
| Description/Function | Soldering high powered tip cartridge, 700 Series 0.04 in drag mini hoof |
| Tip Size | 0.04 in |
| Tip - Shape | Hoof |
| Tip - Size | 0.05" W x 0.70" L (1.27mm x 17.8mm) |
| Tip - Type | Soldering |
| For Use With/Related Products | SP200-21, SP200-11 |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | SSC767A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话