所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Drivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Part # Aliases | SSL1750T/N1-T |
| Life | Obsolete |
| Supplier Package | SO |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 1.45(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 16 |
| Package Length | 10(Max) |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Outputs | 2 |
| Internal Driver | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Operating Temperature | -20°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 70 V ~ 276 V |
| Type - Primary | General Purpose |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency | 100kHz ~ 150kHz |
| Topology | AC DC Offline Switcher, Flyback, PFC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 568-4417-1 |
| 内部驱动器 | No |
| 类型 - 初级 | General Purpose |
| 操作温度 | -20°C ~ 150°C |
| 电压 - 电源 | 70 V ~ 276 V |
| 封装/外壳 | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 频率 | 100kHz ~ 150kHz |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 输出数 | 2 |
咨询QQ
热线电话