所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Height | 56.6 mm |
| Product Length | 117.8 mm |
| Noise Level | 30 dBA |
| Packaging | * |
| Shape | Round |
| Type | Active Cooling |
| For Use With/Related Products | Downlight Modules |
| Standard Package | 60 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Fan dimensions | Ø103.9x41.4mm |
| Weight | 125g |
| Noise level | 22dBA |
| Rated current | 58mA |
| Multiplicity | 1 |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Device type | cooling module |
| Supply voltage | 12V DC |
| Series | SynJet |
| Application | for 48W LED diodes |
| Collective package [pcs] | 1 |
| spg | 1 |
| 类型 | Active Cooling |
| 形状 | Round |
| 系列 | SynJet® |
咨询QQ
热线电话