所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Strap Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 102 mm |
| Width | 2.4 mm |
| Tensile Strength | 8 kg |
| Features | Straight Tip design |
| Maximum Bundle Diameter | 20 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | Sta-Strap |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Style | STA-Strap |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Length | 102 |
| Product Height | 3.8 |
| Product Depth | 4.5 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 9.120001 oz |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Product Length (mm) | 102 mm |
| Product Depth (mm) | 4.5 mm |
| Product Height (mm) | 3.8 mm |
| Other Names | 07498350006 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Bundle Diameter Max - mm | 20 |
| Clip | Two-Piece Locking |
| Package Quantity | 1000 |
| Clip Material | Nylon |
| Manufacturer Series | Sta-Strap |
| Tie Material | Nylon, Weather-Resistant |
| Bundle Diameter - nominal | 0.75 in |
| Bundle Diameter Max - in | 0.78 |
| Cable Tie Diameter | 4" |
| 系列 | * |
咨询QQ
热线电话