所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Clamp Head Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Style | Releasable |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Color | Black |
| Product Length | 102 |
| Packaging | Bulk |
| Product Depth | 2.4 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Releasable |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Bundle Diameter | 0.78" (19.81mm) |
| Tensile Strength | 18 lbs (8.2 kg) |
| Width | 0.095" (2.40mm) |
| Length | 0.333' (101.60mm, 4.00") |
| Other Names | Q2715948 |
| rohs | 0.78" (19.81mm) |
| Bundle Diameter Max - mm | 20 |
| Clip | Releasable |
| Package Quantity | 1000 |
| Clip Material | Nylon |
| Manufacturer Series | Pan-Ty |
| Tie Material | Nylon, Standard |
| Bundle Diameter - nominal | 0.75 in |
| Bundle Diameter Max - in | 0.78 |
咨询QQ
热线电话